Sesja zaręczynowa, mały przewodnik.


Stałym i obecnym już od dłuższego czasu elementem mojej oferty fotografii ślubnej jest pewien rodzaj sesji przedślubnej, którą nazywam po prostu sesją zaręczynową. Jeśli zdecydujecie się na współpracę ze mną oraz wybierzecie pełny pakiet taką sesję oferuję Wam gratis. Nie wszyscy klienci wiedzą jednak o jaką sesję chodzi oraz jak i kiedy najlepiej ją zorganizować.

W wielkim skróce, sesja zaręczynowa to zdjęcia, które wykonam w dogodnym terminie przed Waszym ślubem, w wybranym przez Was plenerze w Łodzi. Otrzymacie pakiet ok. 50 fotografii, które później będziecie mogli wykorzystać na przykład jako jedną z form podziękowań dla rodziców lub gości weselnych. Często zdarza się, że Państwo Młodzi zastanawiając się co ofiarować rodzicom w trakcie podziękowań wykorzystują jako dodatek do prezentu jedno z takich zdjęć oprawione w ramkę lub w postaci wydruku na płótnie. Można także zorganizować na weselu pokaz fotografii w formie slideshowu, który połączony z Waszymi zdjęciami z dzieciństwa na pewno urozmaici przyjęcie.

Sama sesja nie trwa długo, zazwyczaj około 1,5h godziny. W tym czasie spacerujemy po wybranej okolicy robiąc przy tym zdjęcia. Nie przejmujcie się jednak niczym, jeśli będziecie tego potrzebowali w trakcie sesji dokładnie Was poinstruuję co macie robić, jak i gdzie stanąć czy usiąść. Lokalizacja pleneru zależy od Was, oczywiście mam sprawdzone miejsca, które mogę Wam zaproponować, ale zawsze zachęcam do zastanowienia się nad wyborem. Może macie swoje ulubione miejsce, okolicę w której czujecie się dobrze, gdzie spędzaliście razem dużo czasu i z którą byście się utożsamiali? Takie miejsce będzie najlepszym wyborem.

Jeśli chodzi o ubiór, najważniejsze żebyście czuli się w nim dobrze. Sądzę, że nie musicie przesadzać z elegancją, nie jest to wszakże ślubna sesja plenerowa, a jedynie mała przed nią rozgrzewka. Możecie założyć ulubione ubrania, które nosicie na co dzień… albo zaszaleć ze stylizacją i zrealizować pomysły, które może nie do końca pasowałyby do sesji ślubnej.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia związana z sesją zaręczynową. Otóż, dzięki niej to my będziemy mieli okazję poznać się lepiej, spędzimy razem trochę czasu co (jak doskonale już wiem) nie jest bez znaczenia dla naszej późniejszej współpracy w dniu Waszego ślubu i podczas pleneru.

Podsumowując, sesja zaręczynowa to doskonały wstęp do Naszej współpracy, a także uzupełnienie pełnego pakietu ślubnego, który obejmuje zdjęcia wykonane w trakcie przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, wesela oraz pleneru ślubnego.

One thought on “Sesja zaręczynowa, mały przewodnik.

  1. Patrycja

    Sesja narzeczeńska to nowy trend i przyznam szczerze, że jest to fajny pomysł, ponieważ narzeczeni mogą na luzie ubrać się w to co lubią najbardziej, dziewczyny nie muszą mieć super makijażu, więc nie jest to już takie oficjalne i wycieńczające jak sesja ślubna. Pamiątka świetna. Bede niedługo poruszać temat fotografii na swoim blogu, a więc zapraszam do odwiedzin 🙂 jeśli mogłabym prosic o jakies zdjecia, które mogłabym opublikować za zgodą to byłabym bardzo wdzięczna 🙂 majestatyczni.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *